En branschförening inom
Är du medlem i Kost & Näring? Logga in här! Logga in här!
Kostdagarna2024_bakgrund_sidhuvud
Hem > Kostdagarna 2024 > Deltagarlista

Deltagarlista

Förnamn
Efternamn
Organisation
Marianne Backrud-Hagberg Kost & Näring
Andreas Gundberg SimSuFoodS AB
Markus Gustafsson Vadstena/Boxholms kommun
Camilla Lindström Sigtuna kommun
Anja Oscarsson Ronneby kommun
Veronica Danielsson Perstorps kommun
Frida Bornholt Perstorps kommun
Sara Hansson Perstorps kommun
Maria Käll KalinoFood AB
Marie Lundberg Säffle kommun
Elin Hertin Säffle kommun
Eleonor Schütt Hushållningssällskapet Västra
Anna Magnusson Hushållningssällskapet Västra
Sofia Funke Gunnar Dafgård AB
Emma Olsson Gunnar Dafgård AB
Helena Pettersson Nacka kommun
Carina Nisén Bengtsfors kommun
Josefin Bäckström Bengtsfors kommun
Susanne Hilmersson Falkenbergs kommun
Jennie Johansson Falkenbergs kommun
Camilla Möllborn Falkenbergs kommun
Eva Berglund Falkenbergs kommun
Åsa Persson Falkenbergs kommun
Jenny Lenhov Falkenbergs kommun
Elin Karlsson Falkenbergs kommun
Louise Marsland Falkenbergs kommun
Jenny Hansson KalinoFood AB
Lisa Skogsberg Svenskt Kött
En deltagare från Uppsala universitet, student
Alexander Koprivica Sävsjö kommun
Lina Andersson Sävsjö kommun
Staffan Carlberg KRAV ekonomisk förening
Jocke Hübner Ewerman AB
Magnus Falk Ewerman AB
Carola Hultmark Linköping Verksamhetstöd och service Kost &Restaurang
Peder Mansfield Mansfield Linköping Verksamhetstöd och service Kost &Restaurang
Lillevi Ljunggren Linköping Verksamhetstöd och service Kost &Restaurang
Katarina Blomstrand-Andersen Linköping Verksamhetstöd och service Kost &Restaurang
Annelie Wallén Östhammar kommun
Caroline Söreskog Östhammar kommun
Therese Gyllander Tyresö kommun
Elizabeth Magnusson Tyresö kommun
Erik Sandmark Tyresö kommun
Lena Ottosson Vetlanda kommun
Anders Lundmark Vetlanda kommun
Angela Schandersson Vetlanda kommun
Fredrik Persson Vetlanda kommun
Beatrice Svensson Vetlanda kommun
Anders Nilssson Vetlanda kommun
Maria Sundberg Vetlanda kommun
Anna Johansson Hjo kommun
Lise-Lott Ahlén Stockholms stad
Elisabeth Hallgren Hallstahammars kommun
patrik torstensson Svensk Cater AB
Johanna Lundman Svensk Cater AB
lars thelander Svensk Cater AB
anders östergren Svensk Cater AB
Eva Södergård Avesta kommun
Lena Larsson Avesta kommun
Angelica Ström Avesta kommun
Katarina Lindberg Säters kommun
Carina Hjort Säters kommun
Anne-Lie Andersson Säters kommun
Ulrika Aleniusson Tidaholms kommun
Emmelie Svensson Tidaholms kommun
Annelie Nohlberg Tidaholms kommun
mikael målar Nacka kommun
Annika Wensing Stjerngren Huddinge kommun
Mona Johansson Hallstahammars kommun
Petra Norelius Lidingö stad
Magnus Andersson Nacka Kommun
Nathalie Noboa Botkyrka kommun
Ulrika Hammarbäck British Schools AB
Robert Ringman Motala kommun
Elin Grönvall Motala kommun
Jeanette Karlsson Motala kommun
Åsa Kylemo Olander Motala kommun
Kim Klasson Motala kommun
Mathilda Johansson Motala kommun
Ingrid Kalm Norrköpings kommun
marika Brusell Kurtson Norrköpings kommun
Ulrika Suu Norrköpings kommun
Anna Aldén Norrköpings kommun
Jimmy Johnsson Norrköpings kommun
ewa waller Hedemora kommun kostenheten
Anas Sulaiman Hedemora kommun kostenheten
Victor wagnborg Hedemora kommun kostenheten
THOMAS LOY Metos Storkök AB
Carina Berntsson Ale kommun kostverksamheten
Catarina Dedert Ale kommun kostverksamheten
Linda Nilsson Ale kommun kostverksamheten
Marie-Louise Nydahl Mjölby kommun
Camilla Svedberg Grill Mjölby kommun
Helén Borger Mjölby kommun
Emmelie Bockegården Mjölby kommun
Eva-Lott Blixt Söderköpings kommun
Andreas Nylén Mjölby kommun
Andreas Karlström Mjölby kommun
Petter Svarén Region Uppsala
Ola Secher Nothing F!SHY AB
Rickard Asplund Region Halland
Åsa Wallin Region Halland
Ann Gredander Region Halland
Ziza Jovic Region Halland
Yvonne Dammvik Region Halland
Eva Olsson Region Halland
Jenny Svensson Region Halland
Madelen Johansson Nyköpings kommun
Daniel Magnell Nyköpings kommun
Marie Wedin Nyköpings kommun
Cattis Stridh Nyköpings kommun
Åsa Roslund Sundvisson Nyköpings kommun
Jens Eriksson Nyköpings kommun
Cajsa Ceder Nyköpings kommun
Jessica Westerlund Nyköpings kommun
Anna Olofsson Nyköpings kommun
Pernilla Eriksson Holmèn Nyköpings kommun
Ida Thrane Svalövs kommunservice AB
Maria Randau Svalövs kommunservice AB
Lotta Liljekvist Svalövs kommunservice AB
Tobias Andersson Svalövs kommunservice AB
Jessica Vegehall Svalövs kommunservice AB
andreas åkerlund Alvesta Kommun
Jon Lundborg Alvesta Kommun
Jenny Berg Alvesta Kommun
AnnaKarin Karlson Flens kommun
Monika Holm Flens kommun
Lotta Abbedal Flens kommun
Janina Blomberg ÄTUP
Maria Tladi Granquist Norrköpings kommun
Elisabeth Eskfelt Kost och lokalvård, Grums kommun
Elin Backlund RISE Research Institutes of Sweden AB
Cecilia Lind Lomma Kommun
Annika Jönsson Lomma Kommun
Veronika Ottosson Lomma Kommun
Elin Östling Lomma Kommun
Monica Ekman Karlshamns kommun
Marie Stanleysson Karlshamns kommun
Emma Karlsson Karlshamns kommun
Per-Ola Henriksson Karlshamns kommun
Diana Sjöström Karlshamns kommun
En deltagare från Ovanåkers kommun
En deltagare från Ovanåkers kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
En deltagare från Uppsala kommun
Birgitta Johansson Köpings kommun
Nicklas Svengert Köpings kommun
Åsa Johansson Köpings kommun
Monica Gottberg Köpings kommun
Jonna Rantanen Köpings kommun
Anna Bjelkstam Södersjukhuset
Christina Ivarsson Olofströms kommun
Mikael Dahl Olofströms kommun
Ola Walter Karlskrona kommun
Johanna Lindholm Karlskrona kommun
Jörgen Folkesson Karlskrona kommun
Anna-Carin Bodin Karlskrona kommun
Ann-Britt Wikström Karlskrona kommun
Gisela Hultman Karlskrona kommun
Johan Nilsson Rosersbergs gård
Maria Walker Andersson Sodexo AB
Lars Attervåg Sodexo AB
Ida Gustafsson Sodexo AB
Linda hagdahl Södersjukhuset
Helena Gustavsson Skövde kommun
Lena Nolberger Skövde kommun
Malin Torstensdotter Sjökvist Skövde kommun
Anders Ånborg Skövde kommun
Magnus Hallberg Skövde kommun
Patrik Olofsson Skövde kommun
Josefine Schön Skövde kommun
Nina Larsson Skövde kommun
Maud Gezelius Nynäshamns kommun
Monika Larsson Nynäshamns kommun
Ann-Christine Berg Nynäshamns kommun
Yvonne Larsson Nynäshamns kommun
Pia Andersen Nynäshamns kommun
Caroline Axelson Johansson Västerås stad
Helen Sandström Västerås stad
Per-Gustaf Junger Västerås stad
Eva Sundberg Jordbruksverket
Sofia Denzler Jordbruksverket
Anna Lundstedt Jordbruksverket
Björn Artz Region Uppsala
Peder Widmark Ängelholms kommun
Ida Wissling Jönköpings kommun
Madelene Miller Jönköpings kommun
Hanna Hugosson Jönköpings kommun
Madelene Karlsson Jönköpings kommun
Caroline Bardh Jönköpings kommun
Madeleine Boström Sala Kommun
Susanne Pettersson Sala Kommun
Monica Pettersson Sala Kommun
Margareta Andersson Österåkers kommun
Susanne Doverhall Österåkers kommun
Frida Dagergård Österåkers kommun
Linda Sundberg Österåkers kommun
Åsa Ericsson Sigtuna kommun
Anders Isaksson Sigtuna kommun
Anna Hederström Sigtuna kommun
Sofie Claeson Sigtuna kommun
Jonny Salviander Sigtuna kommun
Sadoo Iskandarani 559244-9069
Ulrica Svenzen Mörbylånga kommun
Jenny Petersson Mörbylånga kommun
Adam Urefalk Mörbylånga kommun
Katharina Stenéus Kävlinge Kommun
Ingalill Knudsen Kävlinge Kommun
Thomas Krona Kävlinge Kommun
Eldin Zuga Kävlinge Kommun
Åsa Nilsson Kävlinge Kommun
Elin Lilja Stockholms stad
Louise Johansson Stockholms stad
Maria Rolund Kiruna kommun
Jenny Lejon Kiruna kommun
Felipe Rivera Kungsörs kommun
Marie Winblad von Walter Ulricehamns kommun
carina Öberg Ulricehamns kommun
Jens Bylin Ulricehamns kommun
veroncia Friberg Ulricehamns kommun
Peter Parnestig RATIONAL Scandinavia AB
Joachim Örnborg RATIONAL Scandinavia AB
Michael Hallström Bjuvs kommun
Rikard Gustafsson Bjuvs kommun
Joelle Jönsson Bjuvs kommun
Carina Aarenstrup Region Västmanland
Karin Flygelholm Region Västmanland
Lovisa Andersson Ydre kommun
Patric Gill Kost & Näring
Marie Bäckman Kost & Näring
Alvin Norrgård Sodexo AB
Håkan Lundholm Kost & Näring
Markus Ekvall Tranås kommun
Jeyhuna Bayramova Tranås kommun
Emelie Viktor Tranås kommun
Therese Nyström-Nilsson Tranås kommun
Oskar Lööke Tranås kommun
Björn Eriksson Eskilstuna kommun
Klara Trygg Eskilstuna kommun
Fredrik Jonsson Eskilstuna kommun
Tida Wally Eskilstuna kommun
Hanna Hydling Eskilstuna kommun
Maria Jäderberg Sodexo
Lisa Thunström Sodexo
Johan Hemllin Sodexo
Alexander Nyhrup Höörs kommun
Camilla Johansson Höörs kommun
Louise Tuvesson Höörs kommun
Jenny Håkansson Helsingborgs stad
Josefine Börjesson Helsingborgs stad
Karin Haage Uppsala universitet, student
Mats Eliasson Arboga kommun (Aktab)
Christine Jirving Kost & Näring
Karin Pettersson Valdemarsviks kommun
Agnetha Olofsson Åre kommun
Malin Jönsson Åre kommun
Benny Bergman Åre kommun
Sofia Imets Umeå universitet, student
Erica Hansson Lunds kommun
Katarina Magnusson Kost & Näring
Carolina Englund Gonzalez Kost & Näring
Ida Henriksson Kost & Näring
Maria Svensson Kost & Näring
Elin Röös SLU
Niclas Elwing Saxius Kost & Näring
Gunilla Martinsson Kost & Näring
Marianne Schröder Maagaard Kost & Näring
Marie Anzelius Kost & Näring
Christina Wilhelmsson Kost & Näring
Elin Rigo Kost & Näring
Kerstin Berg Kost & Näring
Maria Vitalis Kost & Näring
Gunnel Berdén Kost & Näring
Elena Johansson Kost & Näring
Maria Larsson Kost & Näring
Conny Bjurman Kost & Näring
Maria Jacobsen SLU
Karin Johansson Söderhamns kommun
Lena Wallström Söderhamns kommun
Karin Andersson Söderhamns kommun
Ellinore Östlind Söderhamns kommun
Therese Lindh Kost & Näring
Joachim Koskinen Surahammars kommun
Eva Nolenstam Kost & Näring
Malin Andersson Kost & Näring
Camilla Wiström Kost & Näring
Linda Bjarle Kost & Näring
Matilda Ek Umeå universitet, student
Pia-Lena Rosenberg Kils kommun
Åsa Sandholm Örebro kommun
Christin Hallner Örebro kommun
Carolina Franzen Örebro kommun
Helena Timbäck Tranquist Örebro kommun
Susanne Johansson Quddus Sodexo
Marina Rahm Eslövs kommun
Mia Persson Eslövs kommun
Pernilla Sjöberg Eslövs kommun
Marita Johansson Eslövs kommun
Linda Andersson Eslövs kommun
Sandra Löfgren Arvika kommun
Conny Room Arvika kommun
Elin Karlsson Arvika kommun
Anneli Berger Arvika kommun
David Sjöland Kost & Näring
Åsa Pettersson Lerums kommun
Kjartan Årdal Lerums kommun
Marianne Trulsson Lerums kommun
Carina Melin Lerums kommun
Monica Sihlén Upphandlingsmyndigheten
Jenny Bojmar Åtvidabergs kommun
Louise Jansson Compass Group AB
Gunilla Samfors Compass Group AB
Marianne Hjort Compass Group AB
Åsa Kullberg Kost & Näring
Ann-Christin Pinola Bollebygds kommun
Malin Nilsson Eksjö kommun
Jessica Fungbrant Eksjö kommun
Mariette Ek Eksjö kommun
Emil Havskog Eksjö kommun
Marita Lundgren Herrljunga kommun
Marie Boänges Herrljunga kommun
Sanna Karlsson Herrljunga kommun
Hanna Karlsson Herrljunga kommun
Anki Bexell Kinda Kommun
Annica Nylander Umeå universitet Kost- och måltidsvetenskap
Maria uhlander Umeå Univeristet – Institutionen för Kost och måltidsvetenskap
Christopher Angerborn-Pintscher Svedala kommun
Marie Mogensen Svedala kommun
Lina Jönsson Svedala kommun
Jenny Sandén Svedala kommun
Julia Hansson RISE Research Institutes of Sweden AB
EmmaMaria Wiklund Piteå kommun
Ida Östrén Piteå kommun
Maria Salomonsson Piteå kommun
Helena Lundberg Piteå kommun
Petra Rankvistq Piteå kommun
Jeanette Everos Piteå kommun
Åsa Häggström Piteå kommun
Monica Berg Kost & Näring
Madeleine Hyvärinen Umeå Universitet, student
Christina Karlsson Coor service management
Anna-Lena Svensson Skurups kommun
Sarah Bexell Laholms kommun
Andreas Albjär Laholms kommun
Sebastian Heiner Laholms kommun
Henrik Årneby Laholms kommun
Anne Eriksson 212000-0738
Malin Sanden Andersson 212000-0738
Sara Martinsson Kristianstads kommun
Mats Olausson Kristianstads kommun
En deltagare från Göteborgs Universitet, student
Madelene Lexén Göteborgs universitet, student
Eva Bramsvik Håkansson Sjöbo Kommun / Måltidsverksamheten
Henrik Eliasson Sjöbo Kommun / Måltidsverksamheten
Göran Johnsson Orkla Foods Sverige
Britt-Inger Svärd Orkla Foods Sverige
Marcus Nilsson-Schön Orkla Foods Sverige
Eric Öhman Hässleholms kommun
Jenny Ingelström Hässleholms kommun
Linus Stake Göteborgs Universitet, student
Jerí Svensson Kost & Näring
Maria Taheri Wiik Kristinehamns kommun
Eva Andersson Kristinehamns kommun
Catrin Narvelid Kristinehamns kommun
Johanna Zimmermann Kristinehamns kommun
Sandra Jönsson Hälsingborgs Kött och Chark
Kristoffer Eriksson Outmeals AB
Titti Sunesson Outmeals AB
Bodil Johansson Region Skåne
Morgan Kroon MEAL MAKERS SWEDEN AB
Anneli Celinder Stockholms stad/Utbildningsförvaltningen
Linn-Linn Thun Stockholms stad/Utbildningsförvaltningen
Gunvor Olsson Falköpings kommun
Mia Paulsson Falköpings kommun
Maja Silvander Falköpings kommun
Eric Sandström Falköpings kommun
Johan Uematsu Bjärefågel i Torekow AB
Annica Hansson Borg Kost & Näring
Linus Romppala Uppsala universitet, student
Catarina Heilborn Haninge kommun
Victoria Tham AB Svenska Färsodlarna
Ellen Hugosson Kost & Näring
Maria Siederer Kost & Näring
Malin Engström Kost & Näring
Helena Rappe Region Skåne
Axel Hansson Lantbrukarnas Ekonomi AB
Sabina Elisson Nora kommun
Hanna Eriksson Nora kommun
Mårten Göthberg Stacky´s / AgentVegan Sverige AB
Cecilia Sommersgaard 21 20 00-0837 Ronneby kommun
Danielle Wzdulski Umeå universitet, student
Charlotte Droeser Ehlin Nestlé Health Science
Lisa Darrell Lunds Kommun
Emelie Dybeck RISE
Emelie Berggren Ronneby Kommun
Vincent Orrelöv Uppsala Universitet, student
Petra Willman Kost & Näring
Susanne Gutke 212000-0324
Hannah Ekberg 212000-0324
Johanna Hill Hudiksvalls kommun
Katarina Valeria Petersson Kost & Näring
Lise-Lotte Lundin Petersson Kost & Näring
Matilda Wade Barilla
Agneta Elofsson Kost & Näring
Malin Ljungskog CIT Renergy
Sofia Skantze Matilda FoodTech AB
Jenna Mäkilä Matilda FoodTech AB
Sofia Dekker Matilda FoodTech AB
Karin Wikander Nordström Matilda FoodTech AB
Therése Mattsson Nilsson Matilda FoodTech AB
Karin Lindström Matilda FoodTech AB
Lena Schröder Matilda FoodTech AB
Miné Hermanson Matilda FoodTech AB
Caroline Åkerhage Matilda FoodTech AB
simon fromm Kost & Näring
Camilla Karlsson Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Jenny Malmborg Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Mattias Andersson Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Laila Erlandsson Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Liselott Alfvegren Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Love Klintberg Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Camilla Ahlgren Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Eva Karlsson Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Anne-Charlotte Olsson Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Christofer Dahlgren Region Gotland, RSF Avdelning Måltid
Maria Lemark Kost & Näring
Annika Bjarnhagen Gradin Sundsvalls mat och måltider
Madelene Sjögren Sundsvalls mat och måltider
Helena Nerén Sundsvalls mat och måltider
Sofia Karlsson Göransson Sundsvalls mat och måltider
PRESS
Förenade Måltider
Mimmi Jacobsson Falu kommun
David Fransson Falu kommun
Peter Wikblom Falu kommun
Tomas Andersson Falu kommun
Anna Philipsson BrandEye Sales & Partner AB
Linda Aideborn Karlskrona kommun
Jessica Käll Nässjö kommun
Katarina Olofsson Nässjö kommun
Susanne Agervret Strömbäck Järfälla kommun
Anette Abresparr Åberg Järfälla kommun
Kathleen Merbach Umeå universitet, student
Malin Andersson Östra Göinge kommun
Jenny Skagerholm Östra Göinge kommun
Peter Nilsson Östra Göinge kommun
Emelie Torndahl Östra Göinge kommun
Sinnika Sandberg Växjö kommun
Ann-Louise Gustavsson Växjö kommun
Christoffer Noreng Växjö kommun
Li Wahlgren Ronneby kommun
Annika Carp 802012
Claudia Pizarro Stockholm Stad
Åsa Wigg Hudiksvalls kommun
Helena Karlsson Kungsbacka kommun Måltider
Annika Åkerlund Kungsbacka kommun Måltider
Lisa Lindgren Kungsbacka kommun Måltider
Anna Wennergren Kungsbacka kommun Måltider
Patrik Andersson Strängnäs kommun/Måltidsservice
Helena Rydgren Strängnäs kommun/Måltidsservice
Sandra Owe Intellimeal
Jenny Braesch-Andersen Göteborgs Universitet, student
Annika Unt JA Foodix AB
Thomas Angervall RISE Research Institutes of Sweden
Hanna Ekman Johansson Sandvikens kommun
Maria Leidermark Sandvikens kommun
Åsa Ahlsved Äldreförvaltningen, Stockholm stad
Annica Håkansson Äldreförvaltningen
Elisabet Rabe Karlstad kommun
Heléne Andersson Karlstad kommun
En deltagare från European Freeze Dry
Magne Christensen Stavanger kommune
Kjetil Sletten Stavanger kommune

Antal deltagare: 479

Samtliga ovanstående personer har i samband med anmälan lämnat sitt samtycke till att synas med namn och organisation i deltagarlistan för den här aktiviteten. Eftersom aktiviteten är öppen för alla, oavsett arbetsgivare eller eventuellt medlemskap i ett fackförbund, röjer deltagarlistan som sådan inga personuppgifter rörande facklig tillhörighet.