En branschförening inom
Är du medlem i Kost & Näring? Logga in här! Logga in här!
Kostdagarna_2021_bakgrund
Hem > Kostdagarna 2022 > Deltagarlista

Deltagarlista

Förnamn
Efternamn
Organisation
Karin Henningsson Kost & Näring
Markus Gustafsson Boxholms kommun
Martin Zetterström Melleruds kommun
Kerstin Forsebo Melleruds kommun
Roger Lien Wernsing Food Solutions AB
Jenny Kaluza Jonasson Skurups kommun
Maria Larsson Kost & Näring
Anna Svartsjö Södertälje kommun
Marie Anzelius Lunds kommun
Veronica Danielsson Perstorps kommun
Tomas Hemmingsson Motala kommun
Åsa Kullberg Linköpings kommun
Nathalie Torstensson Lidköpings kommun
Ann-Christin Boström Lidköpings kommun
Barbro Larsson Lidköpings kommun
Johanna Bohrén Lidköpings kommun
Fredrik Strandrot Lidköpings kommun
Mathias Hjelm Lidköpings kommun
Jonny Salviander Campus Konradsberg
Linda Bjarle Helsingborgs stad
Ann Mattsson Tingsryds kommun
Lise-Lott Ahlén Stockholms stad
Lena Romlin Hedemora kommun
Victor Eriksson Hedemora kommun
Ewa Waller-Kaustinen Hedemora kommun
Marianne Schröder Maagaard Kost & Näring
Agneta Elofsson Kost & Näring
Robert Ringman Motala kommun
Gunilla Martinsson Munkedals kommun
Magnus Eriksson Munkedals kommun
Johanna Bothén Munkedals kommun
Anette Ifver Munkedals kommun
Jonas Gustafsson Munkedals kommun
Mickael Berg Menigo Foodservice
Anders Djupfeldt Menigo Foodservice
Jeanette Karlsson Motala kommun
Åsa Kylemo Olander Motala kommun
Håkan Lundholm Södersjukhuset AB
Elin Pettersson Arboga kommun
Marie-Louise Nydahl Mjölby kommun
Rebecka Berg Sjöbo kommun
Henrik Eliasson Sjöbo kommun
Josefine Börjesson Helsingborgs stad
Eva Nolenstam Region Halland
Jenny Svensson Region Halland
Andreas Mattsson Region Halland
Jörgen Lind Region Halland
Maria Jennerlid Region Halland
Ziza Jovic Region Halland
Yvonne Dammvik Region Halland
Eva Olsson Region Halland
Jenny Sandén Svedala kommun
Lina Jönsson Svedala kommun
Eva Berglund Falkenbergs kommun
Susanne Hilmersson Falkenbergs kommun
Camilla Möllborn Falkenbergs kommun
Jennie Ferm Region Jönköpings län
Camilla Ricknell Region Jönköpings län
Oliver Renström Region Jönköpings län
Lina Ekeroth Sandqvist Jönköpings kommun
Julia Jägmar Jönköpings kommun
Christoffer Johansson Sinkkonen Jönköpings kommun
Kim Klasson Motala kommun
Charlott Andersson Region Jönköpings län
Fredrik Ljunggren Region Jönköpings län
Michael Fager Region Jönköpings län
Mariette Johansson Region Jönköpings län
Louise Beech Region Jönköpings län
Susanne Freden Akademiska sjukhuset
Therese Lindh Bollebygds kommun
Ann Ellis Lomma kommun
Elin Rigo Lomma kommun
En deltagare från Nyköpings kommun
Madelen Johansson Nyköpings kommun
Daniel Magnell Nyköpings kommun
Jens Eriksson Nyköpings kommun
Cattis Stridh Nyköpings kommun
Åsa Roslund-Sundvisson Nyköpings kommun
Sanna Hallman-Lindh Nyköpings kommun
Marie Wedin Nyköpings kommun
Jenny Håkansson Helsingborgs stad
Karin Malmberg Akademiska sjukhuset
Staffan Carlberg KRAV
Christine Jirving Region Västmanland
Elin Lindh Region Västmanland
Matilda Erlandsson Region Västmanland
Karini Flygelholm Region Västmanland
Carina Aarenstrup Region Västmanland
Jenny Bojmar Åtvidabergs kommun
Camilla Svedberg Grill Mjölby kommun
Emmelie Bockegården Mjölby kommun
Helén Borger Mjölby kommun
Andreas Nylén Mjölby kommun
Klaus Rinnegård Mjölby kommun
Andreas Karlström Mjölby kommun
Jenna Mäkilä Matilda Foodtech AB
Karin Lindström Matilda Foodtech AB
Marita Viitala Matilda Foodtech AB
Marianne Sandström Matilda Foodtech AB
Marie Gerlitz Matilda Foodtech AB
Helena Pettersson Matilda Foodtech AB
Lena Schröder Matilda Foodtech AB
Sofia Dekker Matilda Foodtech AB
Miné Hermanson Matilda Foodtech AB
Jenni Sällberg Sölvesborgs kommun
Greger Bojeby Sölvesborgs kommun
Anders Nielsen Sölvesborgs kommun
Therese Gyllander Tyresö kommun
Elizabeth Magnusson Tyresö kommun
Erik Sandmark Tyresö kommun
Carolina Englund Gonzalez Region Uppsala
Anna-Lena Svensson Skurups kommun
Souzana Ioakeimidou Centre of clinical and molecular nutrition of Rhodes
Åsa Bäckström Region Uppsala
Else-Marie Ingvarsson Hörby kommun
Marina Hansson Hörby kommun
Jenny Sultan Kost & Näring
Jenny Johansson Falkenbergs kommun
Jonas Eriksson Simrishamns kommun
Annica Knutsson Simrishamns kommun
Patric Gill Köpings kommun
Monica Gottberg Köpings kommun
Birgitta Johansson Köpings kommun
Nicklas Svengert Köpings kommun
Eva Elgh Köpings kommun
Jannica Dahlin Student, Uppsala universitet
Amalia Palenius Student, Uppsala universitet
Erica Hansson Lunds kommun
Birgitta Mårtensson Asterland Lunds kommun
margareta Andersson Vaxholms stad
Jacques Lambard Vaxholms stad
Lena Ottosson Vetlanda kommun
Beatrice Svensson Vetlanda kommun
Angela Schandersson Vetlanda kommun
Anders Lundmark Vetlanda kommun
Lina Andersson Sävsjö kommun
Anders Nilsson Vetlanda kommun
Maria Sundberg Vetlanda kommun
Susanna Eggertsen Mölndals stad
Anna Sebelius Mölndals stad
Sarah Bengtsson Mölndals stad
Anneli Selling Mölndals stad
Petra Kristiansson Mölndals stad
Ulrika Andersson Mölndals stad
David Sundelin Mölndals stad
Maria Svensson Kost & Näring
Emma Ellegård Student
Stina Carlson Student
En deltagare från Göteborgs universitet Student
Sarah Björnegård Edetoft Student
Sandra Kristiansson Student
Susanne Strömblad Falkman Åstorps kommun
Annika Håkansson Åstorps kommun
Annica Nylander Umeå universitet
Elsa Fries RISE, Skolmatsakademin
Michaela Holmberg RISE, Måltid Sverige
Doris Johansson Region Kronoberg
Ola Hillström Region Kronoberg
Kari Vahtera Region Kronoberg
Annika Andersson Region Kronoberg
Camilla Wiström Kost & Näring
Anna Magnusson Anna magnusson, gastronomistudent
Sofia Regefallk Region Gävleborg
Ninni Bellini Lindholm Uppsala universitet, student
Katharina Bömer-Schulte Uppsala universitet, student
Erika Merkert Studerande vid Gastronomiprogrammet Högskolan Kristianstad
Jennifer Ingemarsson Högskolan Kristianstad gastronomiprogrammet
Elin Grönvall Motala kommun
Kerstin Berg Kost & Näring
Helena Merup Matilda FoodTech AB
Kiama Potts Student
Johanna Lindholm Österåkers kommun
Susanne Doverhall Österåkers kommun
Linda Sundberg Österåkers kommun
Frida Dagergård Österåkers kommun
Petra Norelius Lidingö stad
Maria Käll Kalino Food AB
Andreas Åkerlund Alvesta kommun
Jon Lundborg Alvesta kommun
Annika Wensing Stjerngren Huddinge kommun
Lina Larsson KRAV
Jens Vikingsson Kost & Näring
Sabira Zejnilovic Göteborg universitet
Sandra Kouva Göteborgs universitet
Sargina Daoud Student
Anna Johansson Hjo kommun
Lena Karlsson Hjo kommun
Ulrika Aleniusson Tidaholms kommun
Annelie Nohlberg Tidaholms kommun
Emmelie Svensson Tidaholms kommun
Berkan Köylu Göteborgs universitet (Göteborg) kostekonomprogrammet
Jenny Skansen Varbergs kommun
Kristian Helgesson Varbergs kommun
Pernilla Nordén Varbergs kommun
Linda Svensson Varbergs kommun
Sandra Eriksson Varbergs kommun
Maria Jäderberg Sodexo AB
Rebecca Byrö Göteborgs universitet
Stefan Feher Region Kronoberg
Linnea Ekman Katrineholms kommun
Frida Segerberg Katrineholms kommun
Eva Sundberg Jordbruksverket
Anna Lundstedt Jordbruksverket
Anni Gederberg Östersunds kommun
Emelie Eriksson Livsmedelsverket
Helene Lyberg Höganäs kommun
Mia Eriksson Höganäs kommun
Elisabet Lim Fairtrade Sverige AB
Viktoria Grönholm Enköpings kommun
Petra Björklund Enköpings kommun
Ida Henriksson Kost & Näring
Nathalie Noboa Botkyrka kommun
Ingrid Kalm Norrköpings kommun
Elisabet Marklund Norrköpings kommun
Ulrika Suu Norrköpings kommun
Marika Brusell Kurtson Norrköpings kommun
Linnea Hultberg Norrköpings kommun
Annika Carp Mullsjö kommun
Marie Stanleysson Karlshamns kommun
Maria Tladi Granquist Norrköpings kommun
Emma Karlsson Karlshamns kommun
Per-Ola Henriksson Karlshamns kommun
Niclas Elwing Saxius Tibro kommun
Camilla Svanström Ledarna
Ann Gredander Laholms kommun
Sebastian Heiner Laholms kommun
Anna-Karin Svensson Vänersborgs kommun
Jenny Malmqvist Vänersborgs kommun
Irene Andersson Herrljunga kommun
Marita Lundgren Herrljunga kommun
Marie Bengtsson Eslövs kommun
Mona Andersson Eslövs kommun
Emil Persson Eslövs kommun
Nina Schack Kristianstads kommun
Sara Martinsson Kristianstads kommun
Åsa Andréen Kristianstads kommun
Annica Månsson Kristianstads kommun
Irene Karlsson Kristianstads kommun
Tom Gustafsson Kristianstads kommun
Ilhan Barjosef Kristianstads kommun
Tina Bowley Kost & Näring
Annika Unt JA Foodix AB
Tina Åsberg Ledarna
Monica Ekman Karlshamns kommun
Anneli Ekstedt Växjö kommun
Nathalie Tallefors Växjö kommun
Sinnika Sandberg Växjö kommun
Anna Lorentzson Växjö kommun
Ann-Louise Gustavson Växjö kommun
Patric Svensson Växjö kommun
Roger Larsson Växjö kommun
Marjan Nekooparvar Kostekonom student från Göteborgs universitet
Monika Larsson Nynäshamns kommun
Rasmus Rasmussen Kristianstads kommun
Jenny Lejon Kiruna kommun
Åsa Samuelson Region Sörmland
Linda Snäll Region Sörmland
Camilla Keres Region Sörmland
Kerstin Åkesson Södertälje kommun
Peter Sjöström Svensk Cater
Annica Strandh Johansson Göteborgs Universitet
Diana Sjöström Karlshamns kommun
Elena Johansson Ronneby kommun
Li Wahlgren Ronneby kommun
Emelie Berggren Ronneby kommun
Anja Oscarsson Ronneby kommun
Felicia Nilsson Ronneby kommun
Elisabeth Hallgren Hallstahammars kommun
Eva-Lott Blixt Söderköpings kommun
Bo Norrman Västerås stad
Therese Peterson Västerås stad
Caroline Axelson-Johansson Västerås stad
Matilda Wade Barilla Sverige AB
En deltagare från Barilla Sverige AB
Susanne Lind Jönköpings kommun
Christina Berghholm Jönköpings kommun
Ismeta Sedic Jönköpings kommun
Caroline Bardh Jönköpings kommun
Madelene Miller Jönköpings kommun
Madelene Karlsson Jönköpings kommun
Charlotte Odhe Orust kommun
Mayvor Johansson Orust kommun
Sofia Johansson Orust kommun
Helén Wijk Orust kommun
Helena Eggens Adda inköpscentral AB
Cecilia Magnusson Sporre Göteborgs universitet, Institutionen för kost- och idrottsvetenskap
Anders Rodin Växjö kommun
Harriet Malmgren-Svensson Tranås kommun
Markus Ekvall Tranås kommun
Monica Svärd Tranås kommun
Siw Carlsson Tranås kommun
Monica Pettersson Sala kommun
Madeleine Boström Sala kommun
Amanda Thorén Kostekonom student på Göteborgs universitet
Tobias Rabenius Xarc Sweden AB
Mårten Roos Xarc Sweden AB
Mathias Hurtig Xarc Sweden AB
Andreas Egerup Skolmaten/Omsorgen-appen
Malin Nilsson Eksjö kommun
Gun Svensson Eksjö kommun
Emil Havskog Eksjö kommun
Jessica Fungbrant Eksjö kommun
Johanna Björklund Eksjö kommun
Malin Andersson Förenade Care AB
Christin Hallner Falköpings kommun
Hanna Olsson Göteborgs universitet
Johanna Persson Göteborgs universitet kostekonomi
Roger Henriksson Växjö kommun
Katarina Magnusson Kost & Näring
Ulrika Mårdborg Alingsås kommun
Karin Klint Alingsås kommun
Pia Nystedt Alingsås kommun
Sabina Linden Alingsås kommun
Jennie Wessbo Bollebygds kommun
Jonny Ohlsson Kost & Näring
David Hollertz Förenade Måltider
Carl Hultberg tendmill AB
Robin Lanai tendmill AB
Axel Meurling tendmill AB
Conny Bjurman Skövde kommun
Helena Gustavsson Skövde kommun
Marie Balksäter Ystad kommun
En deltagare från Ystad kommun
Karin Pettersson Valdemarsviks kommun
Annica Hansson Borg AHA BORG AB
En deltagare från Student
Marie Hjort Unilever Food Solutions
Åsa Pettersson Lerum kommun
Kjartan Årdal Lerum kommun
Carina Melin Lerum kommun
Marianne Trulsson Lerum kommun
Matilda Wettermark Lerum kommun
Hillevi Prell Göteborgs universitet, Institutionen för kost- och idrottsvetenskap
Charlotta Helin Lessebo kommun
Emma Wallsten Lessebo kommun
Karin Lundell Strängnäs kommun
Hilary Gottfridsson Strängnäs kommun
marie Svensson Region Skåne
Christina Wilhelmsson Region Skåne
Christina Karlsson COOR Service Management
Hanna Hugosson Hanna Hugosson, Gastronomistudent Högskolan Kristianstad
Maya Mogensen Lunds tekniska högskola
Emil Andersson Lunds tekniska högskola
Klara Eriksson Lunds tekniska högskola
Fabian Borg Lunds tekniska högskola
Amanda Hagerman Lunds tekniska högskola
Victor Dahlberg Lunds tekniska högskola
David Lundgren Lunds tekniska högskola
Maria Rolund Kiruna kommun
Jessica Borland Student
En deltagare från CGI Sverige AB
Ingalill Knudsen Kävlinge kommun
Thomas Krona Kävlinge kommun
Fredrik Appelgren Kävlinge kommun
Veronica Nilsson Kävlinge kommun
Ellen Hugosson Kävlinge kommun
Åsa Nilsson Kävlinge kommun
Katharina Steneus Kävlinge kommun
Malin Nilsson Kävlinge kommun
Kristina Öst Kävlinge kommun
Victoria Brissman Matilda FoodTech AB
Maria Keren Matilda FoodTech AB
Charlotte Eriksson Melleruds kommun
Bodil Johansson Region Skåne
Gunilla Brorsson Region Skåne
Alexander Nyhrup Höörs kommun
Camilla Johansson Höörs kommun
Kerstin Persson Höörs kommun
Louise Tuvesson Höörs kommun
Sara Simos Kävlinge kommun
Eldin Zuga Kävlinge kommun
Dagmar Thylander Student, Gastronomiprogrammet Högskolan Kristianstad
Annica Axelsson Malmö stad
Måns Lobell Lunds tekniska högskola
Petter Siljedahl Lunds tekniska högskola
Marcus Andersson Lunds tekniska högskola
Fredrik Hansson Lunds tekniska högskola
En deltagare från Linköpings kommun
En deltagare från Linköpings kommun
En deltagare från Linköpings kommun
En deltagare från Linköpings kommun
Monika Rolandsson Åredalens folkhögskola
Jessica Käll Nässjö kommun
Katarina Nilsson Nässjö kommun
Sofie Holmberg Region Skåne
Anne-Sofie Svensson Student, Lunds tekniska högskola
David Cederberg Student, Lunds tekniska högskola
Naman Limani Dietisternas Riksförbund
Ann-Christine Berg Nynäshamns Kommun
Malin Strömberg Kiviks Musteri AB
Ewa Hansson Findus Sverige AB
Malte Sandgren Student, Högskolan Kristianstad
Marie Leijon Cedermark Jordbruksverket
Lovisa Solkvint Nenosys AB
John Kenne Malmö stad
Sofia Skantze Matilda FoodTech AB
Folke Westerbrand Kalino Food AB
Patrik Torstensson Svensk Cater
Jakob Nilsson Student, Högskolan Kristianstad

Antal deltagare: 399

Samtliga ovanstående personer har i samband med anmälan lämnat sitt samtycke till att synas med namn och organisation i deltagarlistan för den här aktiviteten. Eftersom aktiviteten är öppen för alla, oavsett arbetsgivare eller eventuellt medlemskap i ett fackförbund, röjer deltagarlistan som sådan inga personuppgifter rörande facklig tillhörighet.