En branschförening inom
Är du medlem i Kost & Näring? Logga in här! Logga in här!
kostdagarna-header
Hem > Event > Kostdagarna 2020 > Deltagarlista

Deltagarlista

Förnamn
Efternamn
Organisation
Maria Larsson Kost & Näring
Patric Gill Surahammars kommun
Karin Henningsson Nordanstigs kommun
Jonny Ohlsson Sollefteå kommun
Marianne Schröder Maagaard Kost & Näring
Eva Nordberg Sundsvalls Mat & Måltider
Maria Svensson Umeå kommun
Agneta Elofsson Kost & Näring
Åsa Kullberg Linköpings kommun
Erika Dahlberg Göteborgs universitet, student
Petra Norelius Lidingö stad
Staffan Carlberg KRAV
Camilla Möllborn Falkenbergs kommun
Peggy Dicksdotter Hermansson Offentlig Måltid i Sverige
Martin Zetterström Melleruds kommun
Eva Berglund Falkenbergs kommun
Åsa Persson Falkenbergs kommun
Christina Sandberg Region Västernorrland
Jennie Johansson Falkenbergs kommun
Marianne Backrud-Hagberg Kost & Näring
Susanne Hilmersson Falkenbergs kommun
Janina Blomberg Fazer Food Services AB
Gunilla Johansson Falkenbergs kommun
Jenny Johansson Falkenbergs kommun
Josefina Söder Borås Stad
Eva Sundberg Jordbruksverket/MATtanken
Therese Lindh Bollebygds kommun
En deltagare från Bollebygds kommun
Sara Ljunggren L&d Ergofokus AB
Annelie Wallén Östhammar kommun
Caroline Söreskog Östhammar kommun
Yvonne Grehn Östhammar kommun
Carolina Englund Gonzalez Region Uppsala
Susanne Larsson Vingåkers kommun
Margaretha Kjellson Laholms kommun
Nynon Rossing Conaxess Trade
Katarina Ovesson Conaxess Trade
Linda Svensson Varbergs kommun
Sophia Ånhed Varbergs kommun
Daniel Ångström Region Västernorrland
Magnus Eriksson Munkedals kommun
Simone Johansson Göteborgs stad
Maria Löfvenholm Göteborgs stad
Frida Tell Göteborgs stad
Anna Roos Göteborgs stad
Gunilla Martinsson Munkedals kommun
Johanna Bothén Munkedals kommun
Anette Ifver Munkedals kommun
Lena Roos Simrishamns kommun
Jonas Eriksson Simrishamns kommun
Tommy Nygård Santa Maria AB
May Luu Phong Santa Maria AB
Christian Persson Santa Maria AB
Marielle Nakunzi Ledarna
Camilla Svanström Ledarna
Matilda Karlsson Intern Service Västra Hisingen Göteborgs Stad
Leena Lindeberg Laholms kommun
Sebastian Heiner Laholms kommun
Linda Sjöberg Göteborgsstad Internserveice Västra hiningen
Alexander Koprivica Sävsjö kommun
Emma Hemmingberg Sävsjö kommun
En deltagare från Göteborgs universitet
Gunilla Samfors Compass Group AB
Sofia Fransson Compass Group AB
Cecilia Klyver Jönköpings kommun
Charlott Andersson Jönköpings kommun
Lina Ekeroth Sandqvist Jönköpings kommun
Rebecca Mårtenson Jönköpings kommun
Mariana Axelsson Ljungby kommun
Matilda Malm Ljungby kommun
Eva Bramsvik Håkansson Sjöbo kommun
Henrik Eliasson Sjöbo kommun
Ann Gredander Laholms kommun
Pär Bergkvist Bergkvist Publishing AB
Johanna Skenning Ulricehamns kommun
Ewa Kaustinen Hedemora kommun
Petra Andersson Hedemora kommun
Lena Romlin Hedemora kommun
Maria Isaksson Katrineholms kommun
Frida Segerberg Katrineholms kommun
Henrik Årneby Laholms kommun
Anneli Söderqvist Region Västernorrland
Anna Jertland Linköpings kommun
Maria Siederer Föreningen Judiska hemmet
Anders Zandén WZ-DATA AB
Camilla Neldrén WZ-DATA AB
Maria Andersson Nybro kommun
Emmelie Thorén Nybro kommun
Chasmine Stålnäbb Nybro kommun
Martina Kalmén Region Gotland Avdelning Måltid
Maria Nygårds Fazer Food Services
Jimmy Sundbom Dals-Eds kommun
Göran Wahlgren 212000-1470 Bengtsfors kommun
Madelene Enarsson 212000-1470 Bengtsfors kommun
Håkan Lundholm Södersjukhuset Måltidsservice
Lars Gregorius Unilever Foodsolutions Se
Hans-Olov Olsson Unilever Foodsolutions
Hans-Olov Olsson Unilever Foodsolutions
Marie Ellison Göteborgs stad SDF Västra Hisingen
Linnéa Persson Göteborgs Stad
Gilla Kjellerstedt Göteborgs Stad
Linda Hagdahl Södersjukhuset AB
Martin Magnusson Region Gotland
thomas lund Unilever Food Solutions Se
Katarina Selin Region Gotland, avd Måltid
Josefine Jessen Region Gotland
Jenny Isenborg Sultan Kost & Näring / FG hållbarhet
Eva Edin Arboga Kommun
Kerstin Berg Kalmarsunds Gymnasieförbund
Per-Gunnar Persson Unilever Food Solutions se
Camilla Wiström Katrineholms kommun
Emely Lindholm Måltidsservice Ängelholm kommun
Annika Ohlström Måltidsservice Ängelholm kommun
AnnaKarin Larsson Måltidsservice Ängelholm kommun
Peder Widmark Måltidsservice Ängelholm kommun
Susanne Skansen Borås Stad, Kost och lokalvård
Sofie Guteson Leksäther Region Gotland
Ulrika Suu Kostenheten Norrköpings kommun
Anna Svartsjö Södertälje kommun
Bodil Johansson Region Skåne
Margaretha af Trolle Fokusgrupp Hållbarhet
Tomas Hemmingsson Motala Kommun
Cecilia Sassa Corin Hushållningssällskapet Västra
Eleonor Schütt Hushållningssällskapet Västra
Erica Hansson Måltidsservice Lunds kommun
Marika Brusell Kurtson Norrköpings Kommun Kostenheten
Viktoria Knopp Borås stad
Ola Björéus Ambea Sverige AB 556542-9908
Therese Severed Ambea Sverige AB 556542-9908
Jenny Malmborg Region Gotland
Mattias Andersson Region Gotland
Birgitta Alsterland Lunds kommun
Eva Niklasson Markaryds kommun
Eva Nolenstam Region Halland
Ingrid Kalm Norrköpings kommun
En deltagare från Norrköpings kommun
Marie Gerlitz Mashie Foodtech Solutions AB
Lena Schröder Mashie Foodtech Solutions AB
Karin Wikander Mashie Foodtech Solutions AB
Helena Pettersson Mashie Foodtech Solutions AB
Miné Hermanson Mashie Foodtech Solutions AB
Karin Lindström Mashie Foodtech Solutions AB
Marita Viitala Mashie Foodtech Solutions AB
Magnus Malm Mashie Foodtech Solutions AB
Jonas Persson Mashie Foodtech Solutions AB
Marianne Sandström Mashie Foodtech Solutions AB
Anna Lundstedt Vadstena kommun
Elise Säkkinen Kost och näring
Enrique Urra Hörby kommun
Jens Modéer Hörby kommun
Catarina Ottosson Hörby kommun
Sara Möller Hörby kommun
Gustavo Dahlman Hörby kommun
Kristina Öst Hörby kommun
Gunnel Berdén Mat & Rätt
Lena Bergström Habo kommun
Jonna Ekstrand Habo kommun
Mayvor Johansson Orust kommun
Helen Wijk Orust kommun
Stefan Calrell 5591355549
Marie Anzelius Lunds kommun Upphandlingsenheten
Anna Appelqvist Göteborgs Universitet
Sharon Stickfors Kostekonom Student
Michelle Hansen Student
Rebecca Bergström Rebecca Bergström
Ilunga Felicien Student
Eva Södergård Avesta kommun
Mattias Halt Avesta kommun
Katarina Magnusson Avesta kommun
matilda Hjälteryd Göteborgs Universitet
Kerstin Eriksson Varbergs Kommun
Britt-Louise Pettersson Region Gotland Regionstyrelseförvaltningen Avdelning Måltid
Camellia Rabiei Göteborg universitet
Linda Trieu Göteborgs universitet
Christine Jirving Region Västmanland
Jenny Almroth Vilhelmina kommun
Susanna Bengtsson Båstad Kommun
Ingrid Johnsson Båstad Kommun
Helena Sandrén Båstad Kommun
Nina Schack Kristianstads kommun
Inger Persson Kristianstads kommun
Ingrid Mårtensson Buhrgard Kristianstads kommun
Åsa Andrén Kristianstads kommun
Henrik Melander Kristianstads kommun
Irene Karlsson Kristianstads kommun
Rasmus Rasmussen Kristianstads kommun
Sofia Regefalk Region Gävleborg
Lena Ottosson Vetlanda kommun
Maria Sundberg Vetlanda kommun, Måltidsservice
Angela Schandersson 212000-0571
Adele Mirgallou Örebro kommun
Petra Björklund Enköpings kommun
Viktoria Grönholm Enköpings kommun
Staffan Tomberg Diskomat Ab
Amer Hadziavdac Diskomat Ab
Carina Andersson Örebro kommun
Marina Rahm Kävlinge kommun
Ingalill Knudsen Kävlinge kommun
Katharina Josefsson Kävlinge kommun
Fredrik appelgren Kävlinge kommun
Veronica Nilsson Kävlinge kommun
Anders Lundmark Vetlanda Kommun/Måltidsservice
Denise Odhner Denise Odhner
Ulricha Boman Strängnäs/Måltidsservice
Peter Hudatzky Strängnäs/Måltidsservice
Per-Ola Lech Strängnäs/Måltidsservice
Helena Rydgren Strängnäs/Måltidsservice
Fredrik Andréasson Strängnäs/Måltidsservice
Sofia Tufvesson Studeranderepresentant
Linnea Ekman Katrineholms kommun Mat och måltider
Beatrice Svensson Vetlanda kommun
Elsa Fries RISÈ Jordbruk och livsmedel, Skolmatsakademin, Kost och näring – fokusgrupp hållbarhet
Elin Backlund RISE/Måltid Sverige
Lina Andersson Fasth Skolmatsakademin/ RISE Research Institutes of Sweden
Fredrik Persson Vetlanda kommun
Agneta Hedlund Kils kommun
Pia-Lena Rosenberg Kils kommun
AnnaKarin Karlson Måltidsservice Flen
Monica Holm Måltidsservice Flen
Lotta Abbedal Måltidsservice Flen
Camilla Karlsson Region Gotland
Marita Belstad Kungsbacka kommun, Måltider
Helena Karlsson Kungsbacka kommun
Anna Johansson Varbergs kommun
Carina Andersson Region Gotland
Therese Mattsson Nilsson Fazer Food Services
Marianne Hjort Fazer Food Services
Susanne Dahlgren Kungsbacka kommun
Susanne Persson Upplands Bro Kommun
Karin Lundell Strängnäs kommun
Susanne Gutke Oxelösunds kommun
jessica Westerlund Oxelösunds kommun
Björn Artz Fazer Food Service Sverige AB
Berit Andersson Fazer Food Services
Britta Ljungberg Fazer Food Services
Maria Trymell Högskolan i Kristianstad
Christina Wilhelmsson Region Skåne Regionservice Produktion och Logistik Måltider
Anna marklund Fazer Food Services Ab
Håkan Björk Fazer Food Services
Lise-Lotte Lundin Petersson Lise-Lotte Lundin Petersson
Emmili Ali Yoshiguchi Göteborgs Universitet (student)
Helena Blomberg Fazer Food Services AB
Jenny Malmqvist Vänersborgs kommun
Anna-Karin Svensson Vänersborgs kommun
Elena Johansson Ronneby kommun
Emelie Berggren Ronneby kommun
Li Wahlgren Ronneby kommun
Sofie Karlsson Ronneby kommun
Annica Månsson Ronneby kommun
Andreas Sjöblom Region Värmland
Sirpa Nordström Fazer Food Services AB
Maria Ohlqvist Kost& Näring
marie svensson Region Skåne
Ida Wissling Jönköpings kommun
Yvonne Dammvik Region Halland
Eva Olsson Region Halland
Annika Wensing Stjerngren Huddinge kommun
Nathalie Noboa Huddinge kommun
Anita Martinsson Fazer Food Services
Jenni Sällberg 222000-1222 SBKF
Christina Ivarsson 222000-1222 SBKF
En deltagare från 222000-1222 SBKF
En deltagare från 222000-1222 SBKF
Justina Smakowski Lunds kommun/måltidsservice
Margareta Andersson Vaxholms stad
Malin Holfve Uppsala kommun, Måltidsservice
Daniel Gustavsson Uppsala kommun, Måltidsservice
Inger Eriksson Uppsala kommun, Måltidsservice
Oskar Almgren Uppsala kommun, Måltidsservice
Lovisa Axelsson Uppsala kommun, Måltidsservice
Benchamat Changphon Uppsala kommun, Måltidsservice
Ann Mattsson 212000-0621
Sandra Löfgren Arvika Kommun
Conny Room Arvika Kommun
Elin Karlsson Arvika Kommun
Erika Norberg 232100-0255
Agneta Jönsson 232100-0255
Anna Kron 212000-1074 / Svedala kommun
Annci Svensson 212000-1074 / Svedala kommun
Lina Jönsson 212000-1074 / Svedala kommun
Emma Frick 212000-1074 / Svedala kommun
Tom Gustafsson 556291-9877
Kerstin Roth Eslövs Kommun
Jenny Pettersson Åtvidabergs kommun
Susanne Agervret Strömbäck Järfälla kommun
David Fransson Falukommun
Charlotte Brodersen Eslöv Kommun
Peter Norén Sven P Matkompaniet AB & Svenska Hamburgare AB
Andreas Lindström Göteborgs Universitet, student
Per Sjösäter Karlskrona Kommun
Laial Kaiss Hassan Göteborgs Universitet/Student
Heléne Gustafsson 212000–1355
Katarina Rosendahl 212000–1355
Maria Lemark 212000–1355
Sara Karlsson 212000–1355
Jessica Bäckström 212000–1355
Simon Björling Nässjö Kommun
Ingela Andersson Nässjö Kommun
Anette Nilsson Nässjö Kommun
Birgitta Rylander Nässjö Kommun
Lena Englund Nässjö Kommun
Eva-Lott Blixt Söderköpings kommun
Peter Wikblom Falu komun
Malin Andersson Förenade Care Måltidsservice
En deltagare från Förenade Care Måltidsservice
En deltagare från Förenade Care Måltidsservice
En deltagare från Förenade Care Måltidsservice
En deltagare från Förenade Care Måltidsservice
En deltagare från Förenade Care Måltidsservice
Dan Hvitman Falu Kommun
Elin Sandström Jordbruksverket/MATtanken
Gull-Britt Nilsson Karlskrona kommun
Maria Szymanski RegionSkåne Regionservice
Anna-Lena Svensson Skurups kommun
Linn Jonsson Skurups kommun
Marie Wuollet 212000-0555
Majken Svahn 212000-0555
En deltagare från Karlskrona Kommun
Catharina Löv Region Skåne, Regionservice Måltider
En deltagare från Göteborgs universitet
Paulina Larsson Göteborgs universitet
Hanna Johansson Göteborgs universitet
Anne-Sofie Johansson 212000-1355
Jörgen Lind Region Halland
Elin Rigo Burlövs Kommun
Anna Pedersen Norrtälje kommun
Sofia Herbertsson Växjö Kommun
Jennie Helmersson Växjö kommun
Anneli Ekstedt Växjö kommun
Annica Thor Växjö kommun
Ann-Louise Gustavsson Växjö kommun
Anders Rodin Växjö kommun
Malin Eriksson Färgelanda kommun
Alexander Nilsson Måltidsverksamheten Höörs kommun
Linda-Maria Hjalmarsson Hammarö Kommun org: 212000-1793
Signhild Edström 212000-2312
En deltagare från 212000-2312
Emma Silvergrund Lerums kommun
Åsa Ringvall Lerums kommun
Caroline Qverenius Lerums kommun
Ulrica Svenzen Kostenheten Mörbylånga Kommun
Ricard Stolpe Kostenheten Mörbylånga Kommun
Annica Nylander Umeå Universitet Institutionen Kost- och måltidsvetenskap
Jenny Eriksson Enskede-Årsta-Vantörs Kostenhet
En deltagare från Göteborgs universitet
Inger Tranquist 212000-0423 Finspångs kommun
David Mårtensson Hammarö kommun Org 212000-1793
Mariette Ek 212000-0589 Eksjö kommun
Sabina Elisson 212000-2007
Jörgen Lindh 212000-2007
Louise Auer Lindesbergs kommun
Gun Svensson Eksjö kommun
En deltagare från 212000-0589
En deltagare från Ljusnarsbergs kommun
Karin Fritz Livsmedelsverket
Helene Persson Höganäs Kommun
Mia Eriksson Höganäs Kommun
Eva-Lott Rååhav Höganäs Kommun
Karin Lilja Upplands Väsby kommun
Gun-Marie Arvidsson Lindesbergs kommun
Gun-Marie Arvidsson Lindesbergs kommun

Antal deltagare: 361

Samtliga ovanstående personer har i samband med anmälan lämnat sitt samtycke till att synas med namn och organisation i deltagarlistan för den här aktiviteten. Eftersom aktiviteten är öppen för alla, oavsett arbetsgivare eller eventuellt medlemskap i ett fackförbund, röjer deltagarlistan som sådan inga personuppgifter rörande facklig tillhörighet.